Zahradní potřeby a pomůcky

Zahradnictví Chládek

Zahradnictví Chládek se nachází přímo v Praze a jde o jedno z nejstarších zahradnictví v České republice. Zahradnictví se ale nezaměřuje jen na prodej a pěstování rostlin a květin, ale i na provoz restaurace, kterou najdete prakticky vedle samotného zahradního centra. Díky tomu si můžete vychutnat vynikající jídlo a ještě k tomu s pohledem na veškeré rostliny nebo květiny v centru.

Nevíte si rady s výběrem vhodné rostliny, keře nebo stromu pro vaši zahradu? Chcete pěstovat jen to nejlepší, ale ani zdaleka nevíte, jak na to? Spolehněte se na dobré rady zahradnictví Chládek, které vám budou poskytnuty přímo v zahradnickém centru. Nemusíte se tak obávat, že se nebudete umět o zakoupené rostliny starat. Zahradnické centru Chládek nabízí pokojové rostliny, řezané květiny, letničky nebo balkónové rostliny nebo okrasné dřeviny, které jsou zvlášť oblíbené. Samozřejmě je toho mnohem víc, ale o nabízeném sortimentu už byste se měli přesvědčit zcela sami.

Nelze zapomínat ani na okrasnou školku, která je k dispozici nedaleko Českých Budějovic a byla založena  až v roce 2000. V okrasné školce jsou pěstovány především jehličnany, které jsou zcela pochopitelně následně prodávány v zahradnickém centru v Praze. Nemohou chybět ani stromy listnaté nebo různé druhy keřů, které jsou v našich končinách velmi oblíbené a hojně pěstované. V zahradnickém centru v Praze se můžete spolehnout i na celou řadu služeb, jako například na vázání květin, dopravu vybraného sortimentu až k vám domů nebo můžete svým blízkým zakoupit dárkové poukazy, díky kterým si libovolně mohou zakoupit vše, co právě jejich zahrada postrádá.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Online zahradnictví a označen , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.