Zahradní potřeby a pomůcky

Dřevěné zahradní domky

Mezi zahradní domky lze zařadit i menší chatky, které lze vystavět prakticky během několika dní. Vždy záleží hlavně na tom, co potřebujete právě vy. Je libo zahradní domek, do kterého byste na zimu uložili veškeré zahradní pomůcky, nábytek nebo snad cyklistická kola, která na jaře zase vytáhnete? Nebo snad máte zájem o menší chatičku, ve které by se dalo především v letních měsících celkem v klidu přespat? Samozřejmě ani jedna varianta nebude ani zdaleka problém. Vždy je ale nutné vědět, co vlastně potřebujete a hledáte. Sortiment obojího je totiž poměrně rozsáhlý.

Výběr vhodné zahradního domku není v zásadě nijak jednoduchá záležitost. Každý z nás by si přitom měl předem uvědomit, co vlastně chce a hlavně, co od takového domku očekává. V případě, že se jedná o typický zahradní domek, který bude sloužit k uskladnění různých věcí, které už se nikam jinam nevešly nebo je naopak přímo pro ně domek pořízen, věc se má o něco jednodušeji. Dřevěné domky jsou poměrně rychle smontované, ale musíte si dát pozor, abyste včas začali se základy, na které se následně bude domek montovat. Bez nich totiž pochodíte asi jen velmi těžko. Montáž zahradních domků bývá většinou zdarma, ale i tak je dobré se o všem přesvědčit ještě předtím, než zahradní domek zakoupíte.

Konstrukce zahradního domku je jedním z nejdůležitějších faktorů. A dvojnásobek to platí v případě, že bude zahradní domek postaven na problematickém místě, na horách apod. Nezapomínejte ani na výběr vhodných dveří k domku, protože dveře většinou nejsou součástí ceny ani balení, ale je nutné si je dokoupit. V každém případě se zamyslete nejen nad vhodnými materiály, ale i způsobem otevírání.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Zahradní domky a označen , , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.